در دیدار مدیر کل شیلات هرمزگان با فرماندار جاسک مطرح شد:
تابناک هرمزگان- مدیر کل شیلات هرمزگان با فرماندار جاسک در راستای ارتقای تعامل و همکاری و رفع موانع تولیدات شیلاتی در این شهرستان دیدار و از فعالیت های شیلاتی به عنوان محورهای توسعه شهرستان جاسک یاد کرد.
کد خبر: ۱۱۶۶۳۹۰
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۵ 26 April 2024

به گزارش خبرنگار تابناک هرمزگان//  مدیرکل شیلات هرمزگان با بیان اینکه شهرستان جاسک با نزدیک به 900 شناور صیادی و بیش از پنچ هزار نفر صیاد نقش اساسی در صید و صیادی استان هرمزگان دارد تصریح کرد: این شهرستان سهم قابل توجهی از صید و صیادی استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است.

مسعود بارانی با اشاره به استقبال از سرمایه گذاران حوزه شیلات گفت: با توجه به تعاملات خوب و سازنده بین مجموعه شیلات هرمزگان و فرمانداری شهرستان جاسک آینده خوبی برای فعالیت های شیلاتی این شهرستان پیش بینی می شود.

وی با اشاره به شکوفایی و پیشرفت در تمامی زمینه های شیلاتی در این شهرستان گفت: ایجاد اشتعال زایی،افزایش درآمد ساحل نشینان، ارزآوری و گسترش صنعت در بخش های آبزی پروری و صادرات از مهمترین برنامه های شیلات هرمزگان در این منطقه خواند.

مدیرکل شیلات هرمزگان با بیان اینکه شیلات محور سرمایه گذاری و توسعه استان است گفت: این مهم نیازمند توجه و حمایت همه جانبه و بیش از پیش از فعالیت ها و ظرفیت های شیلات هرمزگان در سطح ملی و استانی است.

در ادامه فرماندار شهرستان جاسک با اشاره اینکه شهرستان جاسک ظرفیت مناسبی برای توسعه شیلاتی دارد گفت:شیلات هرمزگان با انجام فعالیت های آبزی پروی، صیادی،صنعتی و... نقش مهمی را در توسعه این شهرستان دارد.

مهرانی همچنین با بیان اینکه شهرستان جاسک ظرفیت خوبی برای تبدیل به قطب شیلاتی دارد تصریح کرد: باید در راستای تحقق شعار سال حداکثر استفاده از ظرفیت های شیلاتی استان را با جذب سرمایه گذار توانمند و بومی، حمایت از صید اصولی و پایدار و ارتقای تولیدات شیلاتی نمائیم.

وی اظهار کرد: :نگاه ویژه به شیلات و توجه داشتن به مباحث اشتغال ساحل نشینان در شهرستان بسیار حائز اهمیت است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار