جشن اهدای ۱۴ هزار واحد مسکونی با حضور رییس جمهور در هرمزگان برگزار شد

تابناک هرمزگان- جشن اهدای ۱۴ هزار واحد مسکونی و ۱۱ هزار قطعه زمین با حضور رییس‌جمهور در هرمزگان برگزار شد.
کد خبر: ۱۱۵۲۳۷۵
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۴ 01 February 2024

به گزارش خبرنگار تابناک هرمزگان//  رییس جمهور در آیین جشن اهدا ۱۴ هزار واحد مسکونی و ۱۱ هزار قطعه زمین در استان هرمزگان با اشاره به اینکه دولت خود را در حوزه رفع مشکل مسکن مردم، موظف می‌داند، افزود: از ۲۰ هزار واحد مسکونی که باید به مردم این استان تحویل می شد ۶ هزار واحد در گذشته میان مردم توزیع و ۱۴ هزار واحد مسکن نیز هم‌اینک تحویل می‌شود.

آیت الله سید ابراهیم رییسی ادامه داد: با تحویل این واحدهای مسکونی، کار پایان نمی‌پذیرد و با قدرت توزیع زمین و ساخت مسکن ادامه خواهد داشت چون نیاز جدی خانواده‌ها در این حوزه‌ها وجود دارد. وی با اشاره به اینکه ساخت‌وساز ۲ شهر ساحلی ( خلیج فارس و مَکُران) در این سفر آغاز خواهد شد، ادامه داد: هرچه در دور نخست سفرها در این استان تصویب شد به ثمر نشسته و تنها بخش کمی از این مصوبات باقیمانده که ان هم در دست اقدام است.

رییس جمهور بیان کرد: در حوزه‌های سلامت، مسکن، کارخانجات صنعتی، انرژی و جاده‌های ارتباطی استان اقدامات خوبی با روحیه و انگیزه جهادی انجام شده است. وی با اشاره به اینکه نشاط اجتماعی مهم است، تاکید کرد: این نشاط مشارکت اجتماعی و افزایش سرمایه اجتماعی را برای کشور و نظام به دنبال خواهد داشت.

رییسی بیان کرد: بندرعباس و هرمزگان ظرفیت زیادی دارد که باید با مشارکت مردم و توان مسئولان این ظرفیت ها احیا بشود. وی گفت: دشمن به دنبال ناامید کردن است اما نیروهای دلداه به انقلاب با امیدواری کار را دنبال می کنند. راهکار حل مشکل در درون کشور و به دست جوانان توانای کشور است.

انتهای پیام//

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار