مدیر کانون فرهنگی هنری ولایت عشق شهرستان سیریک خبرداد:
تابناک هرمزگان_قلندري از استقبال نوجوانان و جوانان روستای شهید مردان بخش بمانی شهرستان سیریک از طرح هفتگي خانه هاي نوراني با عنوان «هر خانه يک محفل قرآني» کانون فرهنگي هنري ولايت عشق خبرداد.
کد خبر: ۱۱۴۲۹۷۱
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۷ 12 December 2023

به گزارش تابناک هرمزگان، مصطفی قلندری اظهار کرد: طرح هفتگي خانه هاي نوراني با عنوان «هر خانه يک محفل قرآني» از چهارسال پیش به همت کانون فرهنگی هنری ولایت عشق در روستای شهید مردان آغاز شد و بنا به دلایلی طی یک سال گذشته متوقف شده بود که از هشتم خرداد دوباره آغاز شد و تا کنون 29 جلسه برگزار شده است.

وی، ترویج فرهنگ منور قرآنی و فراهم نمودن زمینه انس و الفت هرچه بیشتر با قرآن در بین اهالی به ویژه نوجوانان و جوانان را ازجمله اهداف اجرای طرح هفتگی خانه های نور در روستای شهید مردان شهرستان سیریک ذکر کرد.

مدیر کانون فرهنگی هنری ولایت عشق روستای شهید مردان بخش بمانی شهرستان سیریک ادامه داد: جوانان و نوجوانان شرکت کننده در طرح هفتگی خانه های نورانی با موضوع هر خانه یک محفل قرآنی، دوشنبه های هر هفته در منزل یکی از اهالی روستا که از قبل برای میزبانی از طرح اعلام آمادگی کرده باشد، حاضر می شوند و محفل قرآنی را برپا می کنند.

وی با بیان اینکه تلاوت نیم جزء کلام الله مجید توسط 10 نفر از قاریان عضو کانون فرهنگی هنری ولایت عشق، قرائت حدیث کسا و خواندن وصیت نامه یکی از شهدا از بخش های مختلف طرح هفتگی خانه های نورانی است، گفت: در دوشنبه هفته جاری و پس از برگزاری محفل، به قید قرعه به نفرات شرکت کننده جوایزی اهدا شد.

انتهای پیام//

برچسب ها: کانون مساجد
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار