تابناک-رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، گفت: سهمیه سوخت پایه ناوگان بار و مسافر دیزل براساس دریافت پروانه فعالیت و اشتغال و تخصیص سهمیه بیشتر براساس پیمایش توسط ثبت باربرگ الکترونیکی و.همچنین نصب دستگاه سیپاد خواهد بود.
کد خبر: ۱۰۵۳۲۱۵
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۸ 28 June 2022

به گزارش تابناک هرمزگان، عمار زاهدی با اشاره به ضرورت هوشمندسازی پیمایش ناوگان دیزلی درون شهری بندرعباس، خاطر نشان کرد:سامانه سیپاد، از جمله طرح‌های ملی با هدف تخصیص سوخت به ناوگان دیزل درون‌شهری بر مبنای پیمایش است که با استفاده از تجهیزاتی که بر روی خودروها نصب می‌شود، امکان راهبری و هوشمندسازی خودرو و نظارت هوشمند بر فعالیت‌های ناوگان حمل‌ونقل را فراهم می‌سازد.

وی عنوان داشت: طرح ملی سیپاد عامل رعایت عدالت اجتماعی در حوزه تخصیص سوخت به ناوگان حمل و نقل درون شهری و در نتیجه جلوگیری از هدر رفت و عرضه خارج از شبکه خواهد شد.

وی درباره سهمیه سوخت ناوگان دیزلی اذعان داشت: سهمیه بر اساس ثبت اطلاعات پیمایش توسط دستگاه سیپاد خواهد بود ودر غیر اینصورت مالکین ناوگان دیزلی با کاهش سهمیه سوخت مواجه خواهند شد.
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری افزود: کلیه مالکین محترم ناوگان دیزلی دارای پروانه فعالیت درون شهری به منظور دریافت سهمیه سوخت مبتنی بر پیمایش از طریق آدرس اینترنتی Sipaad.IR نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
زاهدی تصریح کرد: در آینده عدم نصب تجهیزات هوشمند سیپاد بر روی خودروهای دیزلی درون شهری منجر به ابطال پروانه فعالیت و به تبع ان حذف سهمیه سوخت این خودروها میگردد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار