چند سؤال از سازمان بازرسی کل استان هرمزگان

به گزارش «تابناک هرمزگان»؛ آیا استاندار هرمزگان می‌تواند از اختیارات شورای تأمین برای بایکوت کردن شهروندان استفاده کند! تا برخی از خبرنگاران و شهروندان را به ساختمان استانداری هرمزگان «ممنوع الورود» کند؟ برای جلوگیری از این اقدام «استاندار» اگر سازمان بازرسی راه مماشات را در پیش بگیرد درست است؟ آیا باید برای وعده حمایت قوه‌قضائیه از خبرنگاران افشاگر و صیانت از حقوق شهروندی در استان هرمزگان فاتحه بفرستیم؟

چند سؤال از سازمان بازرسی کل استان هرمزگان

در سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات فقط ۲ درصد از ادارات دولتی استان هرمزگان حضور دارند و از این ۲ درصد هم پاسخگوی شهروندان نیستند! آیا سازمان بازرسی می‌تواند دستگاه‌ها را الزام به پاسخگویی کند؟

استاندار هرمزگان دلیل واگذاری جزایره ناز را به دلیل پرتردد بودن و نداشتن وضعیت نامناسب برای اینکه اتفاقات ناگواری پیش از این رخ ندهد اعلام کرد! آیا از نظر سازمان‌بازرسی واگذاری جزایر کشور و سواحل به اسم پرورش میگو و از این قبیل واگذاری‌ها مورد تأیید است؟

با توجه به اینکه رقم مشاورین استاندارهرمزگان از شمارش دارد خارج می‌شود آیا سازمان بازرسی برای استانداران داشتن بیش از چهار مشاور را تأیید می‌کند؟

استانداری هرمزگان در پاسخ به اعلام فیش حقوق دریافتی استاندار، معاونین و مشاورینش اعلام کرد جزو اسناد و اطلاعات طبقه بندی شده است! و اين دستگاه مجاز به ارائه آن به شخص غير مسئول نيست! آیا سازمان بازرسی کلا این رویه را در ادارات دولتی استان تأیید می‌کند؟

موضع سازمان بازرسی در عدم پرداخت مالیات پزشکانی که عمل‌های زیبایی انجام می‌دهند و کلا مشغول زیباسازی هستند چیست؟

آیا گرفتن ورودی درب فرودگاه بین المللی بندرعباس از نظر سازمان بازرسی قانونی است ؟

سازمان بازرسی استان هرمزگان یک آماری از نتیجه پیگیری‌هایش از شکایات و درخواست‌های مردمی بدهد که بدانیم شهروندان هرمزگانی در مراجعه به این سازمان چه نتیجه‌ای می‌گیرند؟

نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی آیا تخلفاتی داشته‌اند که سازمان بازرسی از آنها مطلع است لطفاً اعلام کند؟

پیشروی در ساحل شهر بندرعباس و «ساخت و ساز» در آن آیا مورد تایید «سازمان بازرسی و دستگاه قضایی» است؟

آیا ریختن فاضلاب‌های شبانه «شرکت آب و فاضلاب» به دریا در شهر بندرعباس نظر به اخطارهای قبلی قضایی از نظر سازمان بازرسی قانونی است؟

بررسی کلیه پرونده‌های موجود قضایی در استان هرمزگان چند سال زمان می برد؟

موضع سازمان بازرسی در مورد تخلفات توزیع آگهی‌های دولتی توسط اداره کل ارشاد استان و بد حسابی ادارات در پرداخت مطالبات رسانه‌ها چیست؟

سازمان بازرسی گرفتن ویزیت دوبرابری به اسم مشاوره‌ پزشکی در مطب‌ها را قانونی می‌داند! یا بی‌قانونی؟

در وضعیت بحران آب حفر چاه‌های غیرمجاز و عدم برخورد در استان از نظر سازمان بازرسی آیا قانونی است؟

چرا قاچاق از مبادی رسمی بنادر استان وارد می‌شود؟ اسامی کسانی که از این پدیده شوم سود می‌برند را سازمان بازرسی اعلام کند؟

در کل استان طی 10 سال اخیر تخلفی در شهرداری‌ها رخ نداده که حتی سازمان بازرسی پیگیری نماید!؟

انتهای پیام/*