نحوه اجرای پروژه‌های دولتی در شهر بندرعباس را دستگاه قضایی بررسی کند

تابناک هرمزگان، حسن عباسی؛ آیا تا بحال فکر کرده‌اید که دشمنان داخلی کیست؟‌ گاهی دشمن در بیخ گوش ماست و از آن غافلیم، گاهی با دشمن همکاری می‌کنیم و از آن غافلیم چرا؟ گاهی خودمان به دشمن تبدیل شده‌ایم و بواسطه غروری که داریم نمی‌فهمیم! دشمن فقط کسی نیستند که اسلحه بر می‌دارد و بر علیه کشور ما اقدام خصمانه می‌کنند، دشمن فقط کسانی نیستند که ایران اسلامی را محاصره اقتصادی می‌کنند!
گاهی خودمان و اطرافیانمان به گونه‌ای عمل می‌کنیم که موجب از بین رفتن امکانات مادّی و معنوی کشورمان می‌شویم در آن صورت ما مسئول بوده و باید جوابگو باشیم.
اگر عملکرد ما آگاهانه در جهت تخریب اموال عمومی و بیت المال و اعتماد ملّی باشد نباید شک کرد که قطعاً ما در حال دشمنی ورزیدن با کشور و نظام خود هستیم.
انجام پروژه‌های عمرانی بدون توجیه آیا استحصال مال نامشروع نیست؟ انجام پروژه‌های عمرانی و رفاهی با کیفیّت پایین که موجب تخریب و نابودی پروژه زودتر از موعد می‌گردد از آن جمله دشمنی آیا نیست؟
آباد کردن خانه خود و مال اندوزی آنهم از راه نامشروع به قیمت تخریب کشور و شهر خود از آن جمله دشمنی‌ها آیا نیست؟
نگاهی به عملکرد دولت در شهر بندرعباس طی چند سال اخیر در قالب پروژه‌های عمرانی خالی از لطف نیست:
پروژه‌هایی نظیر پل‌های عابر پیاده برقی که هر کدام چندین میلیارد هزینه برده ولی چرا به بهره‌برداری نرسیدند؟ آیا موجب زشتی چهره شهر و ایجاد خطر برای شهروندان نیستند؟ ایستگاه‌های اتوبوس متروکه چرا به بهره‌برداری نرسیدند؟ چرا پروژه موهومی بنام زیباسازی «خور» کلید می‌خورد؟ یا پروژه موهوم «بی آر تی» و چندین پروژه‌ای که شاید قابلیت توجیه ندارند نظیر فیبرنوری و ... بر سر زبانها میچرخد!
پُر درآمدترین استان کشور ، که باید زیباترین و شادترین استان باشد از نظر فقر و بی‌کاری دوّمین استان کشور است. آیا از دست رفتن اعتماد عمومی ، ایجاد یاس و نومیدی در میان مردم اگر دشمنی کردن با ایران و نظام نیست پس چه می‌توان آنرا نامید؟
نگاهی به تیرهای چراغ برق نصب شده در سطح شهر بندرعباس آیا نشان دهنده انجام کار برای رفع تکلیف و با کیفیت بسیار نازل نیست؟ که شاید جان شهروندان و بیت المال عمومی را تحت الشعاع قرار دهد!.
در آستانه ورود رئیس محترم قوه قضاییه به استان هرمزگان از ایشان خواهش می‌کنیم به پروژه‌های شهرداری بندر‌عباس و دولت را در خصوص ساخت و سازهای عمرانی بررسی کنند.

نحوه اجرای پروژه‌های دولتی در شهر بندرعباس را دستگاه قضایی بررسی کند
نحوه اجرای پروژه‌های دولتی در شهر بندرعباس را دستگاه قضایی بررسی کند

انتهای پیام/*