با نواختن زنگ امید آینده؛
سال تحصیلی جدید در مدرسه امید آینده در روستای خونسرخ آغاز شد

به گزارش «تابناک» هرمزگان، آیین بازگشایی مدارس امید آینده موسوم به «زنگ امید آینده» صبح روز دوشنبه (اول مهرماه) با حضور « محمدعلی بهزادان» معاون پشتیبانی بانک آینده و « داود نقیبی زاده» رئیس شعبه بانک در بندرعباس و تعدادی از خانواده دانش آموزان در مدرسه امید آینده در این روستا در جنوب کشور، برگزار شد.

سال تحصیلی جدید در مدرسه امید آینده در روستای خونسرخ آغاز شد

در این مراسم علاوه بر نواختن زنگ امید آینده، پیام بانک آینده به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید قرائت شد و دانش آموزان با عبور از زیر قرآن مجید راهی کلاس های درس شدند.
معاون پشتیبانی بانک آینده در این مراسم با اعطای کارت هدیه از 6 دانش آموز ممتاز مدرسه تقدیر کرد.
مدرسه 6کلاسه امید آینده به مساحت 1945مترمربع و زیربنای 645 مترمربع در روستای خونسرخ در سال١٣٩۶ احداث و به بهره برداری رسیده است و حدود 180دانش آموز در یک نوبت در مقطع ابتدایی در این مدرسه تحصیل می کنند.
بانک آینده يازده مدرسه امید آینده در مناطق کمتر برخوردار در شیراز، ایلام، سنندج، زاهدان، کرمان، بیرجند، بوشهر، یاسوج و بندرعباس، تالش و تهران احداث کرده است و حدود 4 هزار دانش آموز در این مدارس تحصیل
می کنند.
در اين مراسم همچنين مديران ارشد بانك آينده علاوه بر بازديد از مدرسه و گفت و گو با مديران و معلمان با دانش آموزان و اولياء آنها گفت و گو كردند و همچنين به مناسبت آغاز سال تحصيلي و برگزاري آيين زنگ اميد آينده، به دانش آموزان اين مدرسه بسته هاي لوازم التحرير و نوشت افزار اهدا كردند.
اهداي بسته هاي نوشت افزار به دانش آموزان سراسر كشور در آغاز سال تحصيلي از سنت هاي نيكوكاري بانك آينده است كه بر مبناي ايفاي نقش مسئوليت اجتماعي است كه از سال 1395 بنا نهاده شده و در اين مدت بيش از 6 ميليون بسته لوازم التحرير ميان دانش آموزان كشور توزيع شده است، كه امسال نيز همزمان با اول مهر اين سنت حسنه به صورت گسترده آغاز شده است.
انتهای پیام/*