بازدید مدیرکل اقتصادی استانداری از اداره کل استاندارد استان هرمزگان

بازدید مدیرکل اقتصادی استانداری از اداره کل استاندارد استان هرمزگان

به گزارش تابناک هرمزگان، مسعود پاکزاد مدیرکل اقتصادی استانداری هرمزگان از اداره کل استاندارد هرمزگان بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمت به صادر کنندگان، واردکنندگان، واحدهای تولیدی و همچنین عملکرد مجموعه استاندارد هرمزگان در راستای استقرار استاندارد و کیفیت در استان قرار گرفت.

در این بازدید در ابتدا باقرزاده همایی مدیرکل استاندارد هرمزگان به تشریح وظایف سازمانی و عملکرد این اداره کل پرداخت و گفت: این اداره کل با تلاش مستمر و با اعتقاد به اصل خدمت‌رسانی صحیح و موثر به مردم، ارتقاء سطح استاندارد ها را در استان دنبال می‌کند و از هیچ‌گونه کوششی در این راستا فروگذار نخواهد کرد.

مدیرکل استاندارد هرمزگان ضمن تشریح وظایف آزمایشگاه‌های استاندارد، حوزه نظارت بر اجرای استاندارد، نظارت بر صادرات و واردات تأکید کرد: این اداره کل اقدامات موثری جهت واگذاری امور تصدی‌گری به بخش خصوصی و تقویت این بخش در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید داشته است.

مدیر کل اقتصادی استانداری هرمزگان نیز از تلاش های مجموعه استاندارد هرمزگان در تامین ایمنی و کیفیت در جامعه تقدیر کرد و گفت باید از هر مسیری برای حل مشکلات مردم و تسهیل در امورات آن ها استفاده کرد.

ایشان نقش اداره کل استاندارد را در تحقق شعار سال و حمایت از کالای ایرانی مؤثر و مهم ارزیابی کرد.
مدیر کل استاندارد نیز در پایان ابراز امیدواری کرد با تعامل و همراهی همه بخش‌ها و مسئولین امر شاهد پیشرفت اهداف استاندارد در استان باشیم.
انتهای پیام/*