سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خبرداد:
تابناک-سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اعلام وزارت بهداشت و تغییر وضعیت‌ کرونایی بندرعباس به وضعیت قرمز کرونای انگلیسی خبردادوگفت: وضعیت بندرعباس در حالت بسیار پر خطر قرار دارد و انتظار می‌رود روزهای سختی در انتظار کادر درمانی و مردم باشد.
کد خبر: ۹۵۳۸۲۳
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۶ 07 April 2021

 

به گزارش خبرنگار تابناک هرمزگان، دکتر فاطمه نوروزیان اظهار داشت: با توجه به افزایش موارد بستری ناشی از ابتلا به ویروس کرونای جهش یافته انگلیسی در بندرعباس، از سوی ستاد ملی کرونا این شهرستان در وضعیت قرمز قرار گرفت.

وی افزود: اکنون وضعیت بندرعباس در حالت بسیار پر خطر قرار دارد و انتظار می‌رود روزهای سختی در انتظار کادر درمانی و مردم باشد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در شرایط قرمز کرونایی باید تعطیلی اماکن و سطوح مختلف شغلی از سر گرفته شود و از فعالیت این گروه‌های مورد نظر جلوگیری شود.

وی تصریح کرد: مردم خطر موج جدید کرونا را جدی بگیرند چرا که شرط عبور از شرایط فعلی استفاده از ماسک پرهیز از دورهمی‌ها و تجمعات است.

دکترنوروزیان گفت: مردم استان هرمزگان شرایط سخت فعلی و پروتکل‌ها را به طور جدی رعایت کنند تا بتوانیم پیک کرونای انگلیسی فعلی را مدیریت کنیم.

وی در خصوص تغییر رنگ سایر شهرستان‌ها نیز گفت: شهرستان‌های دیگری نیز در استان شرایط نامناسبی دارند که احتمال قرمز شدن آنها طی روزهای آینده وجود دارد بنابراین مردم در سراسر استان باید اهتمام ویژه‌ای نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی داشته باشند و از برگزاری مجالس عزا و عروسی خودداری کنند.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار