مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان خبر داد:
تابناک-مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان از آغاز ثبت‌نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان استان از 11 الی 25 فروردین ماه سال جاری خبر داد.
کد خبر: ۹۵۲۹۰۶
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۱ 04 April 2021

به گزارش خبرنگار تابناک هرمزگان، ایرج بیت اللهی در جلسه هماهنگی آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان استان اظهار داشت: آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان از 11 فروردین ماه 1400 آغاز شده است و دانش‌آموزان با در دست داشتن کد و رمز همگام می‌توانند تا روز 25 فروردین با مراجعه به سامانه www.azmoon.medu.ir فرآیند ثبت‌نام را پیگیری کرده و انجام دهند.
وی با بیان اینکه در مجموع ، 576 دانش آموز وارد مدارس استعداد های درخشان استان هرمزگان خواهند شد، اظهار داشت: در سال جاری، تعداد 336 دانش‌آموز دختر و پسر در دوره متوسطه اول و همچنین تعداد 250 دانش‌آموز دختر و پسر متوسطه دوم در رشته‌های علوم ریاضی، تجربی، انسانی، جذب مدارس استعدادهای درخشان استان خواهند شد.
به گفته بیت اللهی، دانش آموزان باید از 20 الی 25 فروردین ماه 1400 نسبت به پرداخت هزینه آزمون اقدام کنند و در صورت عدم وجه مورد نظر، انصراف از ثبت نام برای آنها لحاظ خواهد شد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان اضافه کرد: براساس دستورالعمل وزارت آموزش و پرورش امسال هزینه ثبت‌نام که مبلغ ۳۰۰ هزار ریال است که به صورت الکترونیکی دریافت می‌شود و داوطلبان باید تمام مراحل ثبت‌نام تا مرحله دریافت کدرهگیری انجام دهند تا ثبت‌نام آنها قطعی شود.
بیت اللهی خاطر نشان ساخت: زمان برگزاری آزمون بر اساس شیوه‌نامه ثبت‌نام برای پایه هفتم روز پنجشنبه ۲۰ خرداد و برای پایه دهم روز جمعه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ است.
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان با تأکید بر به اهمیت فرآیند ثبت‌نام آزمون در موعد مقرر، تصریح کرد: به خانواده‌ها توصیه می‌کنیم که در مهلت قانونی برای ثبت‌نام فرزندان خود اقدامات لازم را انجام دهند.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار