معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان: زیرساخت‌های درمانی و آموزشی هرمزگان از محل مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی تقویت شود تابناک-معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان بر تقویت زیرساخت‌های درمانی و آموزشی هرمزگان از محل مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی تاکید کرد.
کد خبر: ۹۴۴۵۹۱
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۴ 28 February 2021

به گزارش خبرنگار تابناک هرمزگان؛ ایرج حیدری صبح امروز در نشست هم اندیشی ایجاد واحدهای تولیدی و تجاری در مناطق کمتر توسعه یافته استان با حضور مشاور وزیر صمت در محل سازمان صمت استان، با اشاره به اهمیت توسعه صنایع و بنگاه های اقتصادی، عنوان کرد: مهمترین دستاورد و مزیت بنگاه های اقتصادی و صنایع بزرگ در استان ها ایجاد فرصت های اشتغال و افزایش تولید است.

وی در همین خصوص گفت: بنگاه های بزرگ اقتصادی در کنار ایجاد اشتغال های مستقیم و پایدار باعث رونق فعالیت ها در بخش های دیگر و به نوعی در ایجاد اشتغال غیر مستقیم هم سهم بسزایی دارند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: بنگاه های اقتصادی و صنایع بزرگ با پرداخت مالیات نقش بسزایی در تامین درآمد پایدار کشور و مقابله به تحریم ها و فشارهای اقتصادی دشمنان دارند.

حیدری تصریح کرد: بسیاری از منابعی که بین شهرداری ها و دهیاری های کشور توزیع می گردد و سبب عمران و آبادانی بسیاری از مناطق شده است از محل مالیات و ارزش افزوده اخذ شده از بنگاه های اقتصادی، صنایع بزرگ و سایر بخش ها است که نشان از جایگاه ویژه این بنگاه ها در توسعه کشور است.

وی با اشاره به فعالیت های بنگاه های اقتصادی هرمزگان در حوزه مسئولیت های اجتماعی، افزود: اقداماتی که صنایع مستقر در هرمزگان در دوره حضور دکتر همتی به عنوان استاندار هرمزگان در زمینه مسئولیت های اجتماعی انجام داده اند بی سابقه بوده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در همین خصوص خاطرنشان کرد: اقدامات بنگاه های اقتصادی هرمزگان در حوزه احداث بیمارستان، مدرسه، راه و... بخشی از مسئولیت های اجتماعی بنگاه اقتصادی در هرمزگان بوده است که قابل تقدیر است.

حیدری افزود: بنگاه های اقتصادی مستقر در هرمزگان از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون همراهی بسیار خوبی با ستاد کرونای استان داشته اند و افزایش تجهیزات بیمارستان های استان در زمینه تخت های ای سی یو، دستگاه وینایلاتور و سایر تجهیزات مورد نیاز با همکاری بنگاه های اقتصادی بوده است و این بنگاه ها تاکنون ۳۰ میلیارد تومان به دانشگاه علوم پزشکی استان کمک کرده اند که دستاورد مهمی است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان هرمزگان اظهار داشت: بخش مهمی از دستاورد های استان در حوزه مسئولیت اجتماعی بنگاه اقتصادی مستقر در هرمزگان حاصل جسارت ، ریسک پذیری و پیگیری استاندار هرمزگان ، مطالبه گری نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و سایر مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط است که قابل تقدیر است.

انتهای پیام /ز522

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار