به گزارش «تابناک هرمزگان»؛ رقابتهاى انتخابى ووشوى آقايان استان بهمناسبت بزرگداشت ١٥٠٠ شهيد هرمزگان كه به ميزبانى بندرعباس برگزار شد در نهايت با قهرمانی تيم خانه ووشو پايان يافت.
اين پيكارها طى روزهاى پنجشنبه و جمعه ٢٨ و ٢٩ آذرماه جارى در دو بخش تالو و ساندا و چهار رده سنى نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به ميزبانى خانه ووشو بندرعباس برگزار شد كه در نهايت خانه ووشو قهرمان شد و خانه تلاش و بخش رودخانه بترتيب دوم و سوم شدند. تيم ووشو شهر رويدر نيز بعنوان تيم اخلاق معرفى شد.
خانه ووشو نيز در بخش ساندا قهرمان شد و خانه تلاش و تیم ووشو شهر كوهيج بترتيب دوم و سوم شدند. در بخش تالو نيز خانه ووشو اول و بخش رودخانه و بندرلنگه دوم و سوم شدند.
اين رقابتها با حضور ٢١٥ ووشوكار از شهرستانهاى بندرعباس، ميناب، بندرلنگه، بخش سندرك، بستك، شهر كوهيج، حاجىآباد، بخش رودخانه، رويدر، بندرجاسك، رودان و بخش مركزى بهمدت دو روز در خانه ووشو بندرعباس برگزار شد كه سانداكاران و تالوكاران رقابتهاى نزديك و مهيجى را از خود به نمايش گذاشتند.
فينال اين پيكارها در تمامى ردههاى سنى بصورت زنده و مسقيم از سيماى مركز خليج فارس پخش شد.
نفرات برتر رقابتهای بخش ساندا؛
رده سنی نونهالان:
وزن منهای 19 کیلوگرم:
اول: میثم میرشمس
دوم: کیان باوقار
سوم مشترك: یزدان شاهی و ابوالفضل رگبار
وزن منهای 22 کیلوگرم:
اول: محمدمهدی رمضانزاده
دوم: پویا نورائی
سوم مشترك: سپهر دهقانی و سینا دهقانی
وزن منهای 24 کیلوگرم:
اول: محمدامین زینلی
دوم: محمدصدرا جهاندیده
سوم مشترك: آریا یاراحمدی و آراد بخت
وزن منهای 27 کیلوگرم:
اول: محمدجواد جلالی
دوم: محمدحسین آهنج
سوم مشترك: ابوالفضل درویشنیا و امیرمحمد صادقی
وزن منهای 30 کیلوگرم:
اول: عبدالکریم صالحی
دوم: آراد جعفری
سوم مشترك: عارف بامری و محمدرضا آواره
وزن منهای 33 کیلوگرم:
اول: علیاصغر لشکردوستی
دوم: ابوالفضل محسنی
سوم مشترك: امیرمحمد قاسمی و مهدی بهادری
وزن منهای 36 کیلوگرم:
اول: ابوالفضل رسین
دوم: محمد کریمی
سوم مشترك: عبدالله واحدی و امید زمانی
وزن منهای 39 کیلوگرم:
اول: عرفان بامری
دوم: محمد افتاده
سوم: امیر تاوه
وزن منهای 45 کیلوگرم:
اول: شایان بهرآسمانی
دوم: امیرطاها یوسفی
سوم مشترك: اشکان پورعبدالله و سهیل پیشکار
رده سنی نوجوانان:
وزن منهای 33 کیلوگرم:
اول: محمدمهدی رمضانی
دوم: مهدی زندانی
سوم مشترك: امیرحسین غلامی و آرشام نژادعیدی
وزن منهای 39 کیلوگرم:
اول: امیرپارسا درویشنیا
دوم: شایان فرزندانیان
سوم مشترك: مصطفی اسحاقزهی و علی ذاکری
وزن منهای 42 کیلو گرم:
اول: امیر پریده
دوم: ایلیا ضمیری
سوم: امیررضا محسنی
وزن منهای 45 کیلوگرم:
اول: امین حیادری
دوم: اشکان مرادی
سوم مشترك: رضا افتاده و مهیار پزشک
وزن منهای 48 کیلوگرم:
اول: حسین بختیاری
دوم: رضا نظری
سوم: محمدمهدی پورمحمود
وزن منهای 52 کیلوگرم:
اول: مهدی نظری
دوم: محمدرضا علیپور
سوم مشترك: امیررضا بیگلری و علیرضا درویشی
وزن منهای 60 کیلوگرم:
اول: محمدعلی قهرمانی
دوم: آریا نجاتی
سوم مشترك: رهام گنجی و معراج جلالی
وزن منهای 80 کیلوگرم:
اول: امید معارفوند
دوم: احمد نجفی
سوم مشترك: عرفان جعفری و پرهام حمزوی
رده سنی جوانان:
وزن منهای 48 کیلوگرم:
اول: آرمین ملائی
دوم: مهران مهرانی
سوم مشترك: محمدعلی زینعلی و علیرضا پریتقینژاد
وزن منهای 52 کیلوگرم:
اول: محمدعلی اقتداربختیاری
دوم: ابراهیم عرشیزاده
سوم مشترك: امیرحسین صادقی و سهیل جعفری
وزن منهای 56 کیلوگرم:
اول: محمدمنصور دستافکن
دوم: محمدعلی ناصری
سوم مشترك: محمدجواد رشیدی و امیرحسین پورمقدری
وزن منهای 60 کیلوگرم:
اول: امیرحسین زمانی
دوم: علیرضا زمانی
سوم مشترك: ابراهیم اسلامجو و عماد علیزاده
وزن منهای 65 کیلوگرم:
اول: امیرحسن پرآور
دوم: سلیمان براندیش
سوم مشترك: محمد پوراشکفتی و سامان صبحسحر
وزن منهای 70 کیلوگرم:
اول: محمد راستگو
دوم: محمدمهدی عاشوری
سوم: متین نادری
وزن منهای 80 کیلوگرم:
اول: راشد کدخدا
دوم: امید صیفوری
رده سنی بزرگسالان:
وزن منهای 48 کیلوگرم:
اول: محمدامین دردمند
دوم: فاروغ نژادعیدی
وزن منهای 52 کیلوگرم:
اول: جابر عقیلی
دوم: فؤاد نژادعیدی
سوم مشترك: محمد ملائی و مسلم عاشوری
وزن منهای 56 کیلوگرم:
اول: محمد واحدی
دوم: عبدالرحمن فرامرزی
سوم مشترك: نیما نجمی و محمد پیر
وزن منهای 60 کیلوگرم:
اول: محمدهادی روهنده
دوم: صدیق پهلوان
سوم: رامین راخم
وزن منهای 65 ک
یلوگرم:
اول: حمیدرضا ادیبان
دوم: کیانوش زینعلی
سوم مشترك: محمدغلامشاه رودباری و مصطفی شرفی
وزن منهای 70 کیلوگرم:
اول: هارون بدخشان
دوم: مجتبی رامین
وزن منهای 75 کیلوگرم:
اول: امید آشوبی
دوم: سعید لشکری
سوم: عبدالله ملایی
وزن منهای 80 کیلوگرم:
اول: مصطفی اوژند
دوم: بهزاد حضرتقلیوند
وزن منهای 85 کیلوگرم:
اول: محمدکاظم جامعبزرگی
دوم: علیرضا زینلی
سوم: امیرحسین اخلاصی
وزن منهای 90 کیلوگرم:
اول: فاضل رسون
دوم: علیاکبر امیری
سوم: شعیب رحمانی
وزن مثبت 90 کیلوگرم:
اول: اشکان هدامرزدشتی
دوم: کریم آزادوار
سوم: اسماعیل افزونی
نفرات برتر رقابتهای بخش تالو؛
رده سنی نونهالان:
فرم پايه چانگچوان:
اول: امیرحسین شرفی
دوم: اویس صفائی و طاها شریفی
سوم: مهدی قربانی
چوجىسنلو:
اول: آرین سالاری
دوم: محمدایلیا نادریپور
سوم: امیرعلی پورمرادی
چیانگ شو:
اول: امیرمحمد علیزاده
دوم: کمیل محمدی
سنتی بدون سلاح:
اول: امیرحسین شریفی
دوم: طاها شریفی
سوم: احد شریفی
رده سنی نوجوانان:
چانگ چوان:
اول: امیرحسین باقرزاده
دوم: عرفان شریفی
جین شو:
اول: عرفان شریفی
دوم: امیرحسین باقرزاده
انتهای پیام/*