رئیس کل دادگستری استان هرمزگان خبر داد:
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از خلع ید و رفع تصرف بیش از 660 هکتار از اراضی ملی در استان از ابتدای امسال خبر داد.
کد خبر: ۸۰۰۹۸۳
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۳ 28 November 2019

به گزارش «تابناک هرمزگان»؛ علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با اعلام اینکه با هر گونه دست اندازی و تصرف غیرقانونی اراضی ملی و منابع طبیعی به شدت برخورد خواهد شد اظهارداشت: در این راستا از ابتدای امسال از تعداد 180 پرونده مطروحه در محاکم قضایی استان، 157 فقره منتهی به صدور حکم گردیده است.

وی تصریح کرد : در خصوص اجرای احکام قضایی و بر اساس آمار ارائه شده از سوی دستگاه های عضو شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی استان هرمزگان به دبیرخانه این شورا ، از ابتدای امسال بیش از ششصد و شصت هکتار از اراضی ملی استان، اعاده و رفع تصرف شده است.

وی ارزش تقریبی اراضی اعاده شده به بیت المال را یکهزار و چهارصد و یازده میلیارد و هفتصد و نوزده میلیون و ششصد و چهار هزار و پانصد ریال ذکر کرد و یادآور شد: تعداد متهمین این پرونده‌ها 82 نفر بوده است.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان با تأکید بر عزم راسخ دستگاه قضایی هرمزگان در برخورد صریح و بدون اغماض با متصرفان غیر قانونی ، اعلام کرد: از ابتدای امسال و با صدور احکام قضایی متعدد ، 23 مورد از مستحدثات غیرمجاز در اقصی نقاط استان هرمزگان قلع و قمع شده است.

رفع تصرف بیش از 660 هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی استان هرمزگان/ بازگشت بیش از یک‌هزار میلیارد ریال به بیت المال/قلع و قمع 23 مورد از مستحدثات غیرمجاز

انتهای پیام/*

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین