رئیس کلانتری 133 شهرزیبا از دستگیری مردی به ظن قتل همسرش در محدوده این کلانتری خبر داد و گفت: تا اعلام نتیجه دقیق پزشکی قانونی متهم بنابر نظر دستگاه قضائی در بازداشت به سر خواهد برد.
کد خبر: ۷۷۰۳۵۰
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۶ 09 August 2019

به گزارش تابناک هرمزگان به نقل از فانوس، سرهنگ سرافراز احمدی در تشریح این خبر اظهار داشت: ساعت 13 روز گذشته ماموران عملیات کلانتری در جریان فوت مشکوک زن جوانی در محدوده این کلانتری قرار گرفتند و با حضور سریع در محل و تایید فوت این خانم، بازپرس کشیک قتل پایتخت را نیز در جریان موضوع قرار دادند.
وی ادامه داد: براساس تحقیقات اولیه مشخص شد آثار ضرب و جرح بر روی سر این خانم جوان است که در ادامه پرونده ای در این زمینه تشکیل شد و بازجویی های اولیه از شوهر این فرد انجام شد.
مظنون 39 ساله پرونده به ماموران گفت: 10 سال است با همسرم همکار می باشم و به تازگی حدود یک هفته بود که با هم ازدواج کرده و ماه عسل را چند روزی به گرجستان رفته بودیم که بعد از اتمام سفر،  به تهران بازگشتیم که با تهیه این خانه قصد بازسازی آن را برای ادامه زندگی داشتیم.
متهم در ادامه بیان داشت: همسرم به سرویس بهداشتی مراجعه کرده بود که صدای زمین خوردن او را شنیدم و وقتی بالای سر او رفتم دیدم از حال رفته و سرش به شیر آب خورده است که پس از آن روی کف توالت افتاده بود؛ من او را بیرون کشیدم و سریعا با اورژانس تماس گرفتم که با رسیدن آنها مشخص شد همسرم فوت شده است.
با نظر بازپرس کشیک قتل پایتخت جسد برای تعیین علت اصلی فوت به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای مشخص شدن زوایای پنهان ماجرا در جریان است.

عروس تهرانی بعد از بازگشت از ماه‌عسل به طور مشکوک کشته شد
 


انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار