با انتخاب اعضای هیات مدیره خبرنگاران کیش خانه دار شدند؛
هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های منطقه آزاد کیش در اولین نشست مجمع عمومی انتخاب و خانه مطبوعات و رسانه های این جزیره بطور رسمی شکل گرفت.
کد خبر: ۷۵۳۸۲۶
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۳ 14 June 2019

به گزارش تابناک هرمزگان به نقل از ایرنا، مجمع عمومی مطبوعات جزیره کیش عصر پنجشنبه باشرکت فعالان عرصه اطلاع رسانی، هیأت نظارت و مدیران فرهنگی و اجتماعی و رسانه ای این جزیره تشکیل و اولین هیأت مدیره خانه مطبوعات این منطقه آزاد انتخاب شدند.

 

انتخابات هیات مدیره خانه مطبوعات کیش

در این انتخابات از مجموع آرا مأخوذه و از میان ۱۶ نامزد، ۷ نفر از خبرنگاران و دست اندرکاران رسانه‌های و مطبوعات جزیره کیش به عنوان اعضای هیأت مدیره خانه مطبوعات این جزیره برگزید و این تشکل فرهنگی رسماً شکل گرفت.
گام اولیه برای ایجاد خانه مطبوعات کیش ۲۰ آبان سال ۹۷ همزمان با روز کیش در مراسمی با اختصاص و افتتاح محلی برای مطبوعات این جزیره برداشته شد.
در این آیین که امامان جمعه شیعه و اهل سنت و جمعی از مسؤولان حضور داشتند، سعید پور علی معاون فرهنگی اجتماعی منطقه آزاد کیش ضمن اعلام حمایت از تشکیل و فعالیت این نهاد مطبوعاتی و رسانه‌ای، هم افزایی، افزایش کمی و کیفی اطلاع رسانی، ارتقای دانش اطلاع رسانی، پیگیری امور صنفی، آموزشی و سایر امور مربوط به خبرنگاران را از وظایف و اهداف خانه مطبوعات کیش عنوان کرد.
در دومین گام در اسفند سال ۹۷ اعضای هیأت مؤسس خانه مطبوعات و رسانه‌های این جزیره با نظارت معاونت فرهنگی اجتماعی منطقه آزاد کیش و حضور ۴٢ نفر از فعالان رسانه‌ای از جمله نمایندگان خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های محلی و سراسری و پایگاه‌های خبری انتخاب شدند تا ضمن تدوین اساس نامه امور مربوط به انتخاب هیأت رئیسه و آغاز فعالیت این نهاد فرهنگی اجتماعی را پیگیری کنند و امروز پنجشنبه ۲۳ خرداد این تلاش‌ها به نتیجه رسید و با انتخاب اهضای هیأت مدیره، خانه مطبوعات کیش به عنوان یک رویداد فرهنگی رسماً شکل گرفت.
نتایج کلی و اسامی منتخبان هیأت رئیسه خانه مطبوعات و رسانه‌های جزیره کیش:
اعضا اصلی هیئت مدیره:
محمدرضا بازگیر ۳۳ رأی
بهرام عرب وند ۳۳ رأی
امیر رضا غربانی ۲۹ رأی
زیبا حسین زاده ۲۷ رأی
ایوب قادری ۲۴ رأی
جواد زمانی ۲۴ رأی
مرتضی رضایی ۲۳ رأی

اعضا علی البدل هیئت مدیره:
علیرضا شاه بیک ۱۰ رأی
مرتضی ناظر ۱۰ رأی
حسین تهوری ۹ رأی
بهمن عبدالهی ۵ رأی
شیدا پوریوسف زاده ۳ رأی

بازرسین اصلی:
علی رئیسی ۳۴ رأی
محمود خاکباز ۳۰ رأی

بازرس علی البدل:
مارال شیرین خواه ۴ رأی
انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار