رقابت‌هاى ووشوى جام سردار سليمانى؛
رقابت‌هاى ووشوى انتخابى آقايان استان هرمزگان جام سردار سرلشكر حاج قاسم سليمانى در دو بخش تالو و ساندا با قهرمانی تيم ووشوى باشگاه خانه تلاش بندرعباس پايان يافت.
کد خبر: ۷۰۳۹۱۲
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۵ 15 January 2019

به گزارش تابناک هرمزگان، رقابت‌هاى ووشوى انتخابى آقايان استان هرمزگان جام سردار سرلشكر حاج قاسم سليمانى در دو بخش تالو و ساندا با قهرمانی تيم ووشوى باشگاه خانه تلاش بندرعباس پايان يافت.

اين رقابت‌ها در چهار رده سنى نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به ميزبانى خانه ووشو بندرعباس طى روزهاى پنجشنبه و جمعه 20 و 21 دی ماه 97 برگزار شد كه در نهايت تيم ووشوى خانه تلاش قهرمان شد و حد درياى بندرعباس و قشم بترتيب دوم و سوم شدند.

اين پيكارها با حضور 181 ووشوكار از شهرستانهاى بندرعباس، رودان، ميناب، قشم، بندرلنگه، بخش رودخانه، بخش سندرک، حاجى آباد و سيريک به مدت دو روز در بندرعباس برگزار شد كه نفرات اول و دوم رده‌های سنی نوجوانان و جوانان در بخش تالو و ساندا و نفرات برتر تالوی نونهالان به اردوی آماده‌سازی تيم منتخب استان جهت اعزام به رقابت‌های قهرمانی كشور و انتخابی تيم ملی رده‌های سنی كه قرار است طی روزهاى 22 لغايت 27 بهمن ماه سال جاری در نجف آباد اصفهان برگزار شود، دعوت خواهند شد.

علیرضا بهرمن رئیس هیأت ووشو استان هرمزگان گفت: رقابت‌های ووشو قهرمانی استان هرمزگان در روزهای 20 و 21 دی ماه جاری در محل خانه ووشو استان هرمزگان در بندرعباس برگزار ‌شد.

وی با بيان اينكه سردار سليمانی نماد مقاومت و كابوسی برای دشمنان اسلام است، افزود: با توجه به عمق نفوذ شخصيت ارزشمند نظامی كشورمان حاج قاسم سليمانی در وجود ورزشكاران سراسر كشور ازجمله ورزشكاران هرمزگانى و رشادت‌های اين سردار بی بديل عرصه دفاع از كشورمان و امنيت و اقتدار ايران اسلامی، اين جام را به نام ايشان نامگذاری كرده‌ايم.

رئيس هيأت ووشو هرمزگان با بيان اينكه هدف ما از نامگذاری اين مسابقات تحت عنوان جام سردار سليمانی، آشنايى هرچه بيشتر جوانان ورزشكار با رشادت‌های اين شهيد زنده و سردار شجاع و دلير اسلام است، تصریح کرد: تاکنون چندین دوره رقابت‌های استانی ووشو را با نام سرداران شهید و شهدای گرانقدر استان هرمزگان برگزار کرده‌ایم و امیدورایم این حرکت‌مان بتواند گامی در جهت تحقق اخلاق و رشد فضائل اخلاقی و ارزش‌ها در میان ورزشکاران باشد.

بهرمن در پايان با بيان اينكه در دی ماه هر سال اين رقابتها با نام جام سردار سرلشكر حاج قاسم سليمانی در بندرعباس برگزار می‌شود، گفت: این پيكارها به طور زنده و مستقیم از سیمای مرکز خلیج فارس پخش شد.

نفرات برتر رقابت هاى ووشوی انتخابی استان هرمزگان جام سردار سليمانی در دو بخش تالو و ساندا به شرح ذيل اعلام شد:

➖نفرات برتر اوزان مختلف بخش ساندا؛

16- كيلوگرم نونهالان:
اول: پرهام سلجوقی
دوم: ابوالفضل رگبار

19- كيلوگرم نونهالان:
اول: سامان خبر
دوم: وهاب دینداری

22- كيلوگرم نونهالان:
اول: محمد حسین اخلاصی
دوم: امیر حسین زارعی
سوم مشترك: هادی خودستان و آراد بخت

24- كيلوگرم نونهالان:
اول: ابوالفضل درویش نیا
دوم: جواد زمانی
سوم مشترک: محمدامین چشم براه و محمدحسین آهنج

27- كيلوگرم نونهالان:
اول: متین میرزاده
دوم: مهدی بهادری
سوم مشترک: فرزاد رهروان و علی اصغر دولتی

30- كيلوگرم نونهالان:
اول: نیما رستمی
دوم: عبدالرحمن دریانورد
سوم مشترک: علیرضا حصاری و مرتضی رستمی رودان

33- كيلوگرم نونهالان:
اول: محمد مهدی رمضانی
دوم: مهدی خالدینی
سوم مشترک: یوسف هنرمند و امیرمحمد دریانورد

36- كيلوگرم نونهالان:
اول: سید محمد دریا نورد
دوم: مسعود پورزاد
سوم: امیرحسین صادقی

28- كيلوگرم نوجوانان:
اول: عمران روشن زاده
دوم: مهدی زنداک
سوم: محمدکاظم خودستان

33- كيلوگرم نوجوانان:
اول: ایلیا ضمیری
دوم: مهدی رزاق پور
سوم: طاها متاجی

42- كيلوگرم نوجوانان:
اول: آرمین ملائی
دوم: محمد امین دریایی
سوم مشترک: علیرضا پری تقی‌نژاد و علی احمدی

52- كيلوگرم نوجوانان:
اول: مهدی دریانورد
دوم: حسین بختیاری

56- كيلوگرم نوجوانان:
اول: مصطفی ملک‌شاهی
دوم: آرین میرزایی
سوم: آریا نجاتی

48- كيلوگرم جوانان:
اول: محمدعلی اقتداربختیاری
دوم: مهرشاد رمضان‌زاده
سوم مشترک: محمد نجفی و مسلم آشوری

52- كيلوگرم جوانان:
اول: محمدمنصور دست‌افکن
دوم: امیرحسن پرآور
سوم مشترک: علیرضا آهنج و رضا بهادری

56- كيلوگرم جوانان:
اول: ابراهیم اسلامجو
دوم: امیرحسین زمانی
سوم مشترک: کاروان علیزاده و محمدمهدی ربیعی

60- كيلوگرم جوانان:
اول: افشین کناری‌زاده
دوم: هادی روهنده

65- كيلوگرم جوانان:
اول: محمدصدرا اردشیری
دوم: مهدی آشوری

60- كيلوگرم بزرگسالان:
اول: عیسی آرسیون
دوم: پویا خاوری
سوم مشترک: حمزه سنجری و سعید نارویی

80- كيلوگرم بزرگسالان:
اول: مهدی سالاری
دوم: امید غلامی

➖نفرات برتر بخش تالو در رده‌های سنی مختلف؛

فرم هاى پايه چانگ چوان:
اول: بردیا مقدسی
دوم: شایان ذاکری
سوم: مبین نخعی‌زاده

چوجى سن لو نونهالان:
اول: آرین سالاری
دوم: امیرحسین باقرزاده
سوم: امیرعلی پورمرادی

چانگ چوان نوجوانان:
اول: امیرحسین چرزه
دوم: امیرمحمد آذرنگ
سوم: پویا برفروشان

نان چوان نوجوانان:
اول: بنیامین تنی
دوم: احمدرضا عبدالهی

چیانگ شو نونهالان:
اول: امیرحسین باقرزاده
دوم: کمیل محمدی

نن دائو نوجوانان:
اول: بنیامین تنی
دوم: احمدرضا عبدالهی

جین شو نونهالان:
اول: آرین سالاری
دوم: کمیل محمدی
سوم: امیرعلی رکن‌الدینی

جین شو نوجوانان:
اول: امیرمحمد آذرنگ
دوم: عرفان شریفی

دائوشو نوجوانان:
اول: امیرحسین چرزه
دوم: پویا برفروشان
سوم: محمدمهدی صفت‌زاده


انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار