با حضور کدخدا زاده صورت گرفت:
محمد رضا کدخدا زاده معاون ساخت وتوسعه راه‌های کشور و جمعی از کارشناسان این حوزه در سفرشان به استان هرمزگان از محور رودان – کهنوج  بازدید به عمل آوردند.
کد خبر: ۶۹۴۸۷۵
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۳ 25 December 2018

به گزارش تابناک هرمزگان، طی این بازدید، علی علیزاده معاون مهندسی و ساخت راه و شهرسازی هرمزگان توضیحاتی را ارائه و گفت: این پروژه که از ابتدای سال جاری از رودان به کهنوج در حال اجراست دارای 7 کیلومتر طول، یک تونل 600 متری و یک دستگاه پل بطول 200 متر و نیز یک دستگاه پل دیگر بطول  45 متر می‌باشد.

وی ادامه داد: عملیات خاکبرداری محور در حال انجام است و انشاالله امیدواریم تا پایان سال 98، عملیات خاکبرداری و زیرسازی این 7 کیلومتر به اتمام برسد.
علیزاده در ارتباط با اعتبار ساخت محور رودان - کهنوج اظهار داشت: برای اجرای 7 کیلومتر از مسیر، 400 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.

معاون مهندسی و ساخت راه و شهرسازی هرمزگان احداث باند دوم محور رودان - کهنوج را بسیار پراهمیت توصیف کرد و بیان نمود: با توجه به موقعیت راهبردی و ترانزیتی منطقه اجرای این پروژه زمینه تولید و صادرات محصولات کشاورزی و معدنی و زمینه توسعه و شکوفایی این استان را بدنبال خواهد داشت. ایشان یادآور شدند که محور بندرعباس- رودان – کهنوج یکی از کریدورهای اصلی شرقی – غربی کشور است که سهم بسزائی در ترانزیت کالا به مقاصد آسیای میانه و افغانستان دارد.

بازدید معاون ساخت و توسعه راههای کشور از پروژه باند دوم رودان – کهنوج
انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار