رقابت‌های خواءچوان ووشو هرمزگان؛
رقابت‌های سبک خواءچوان ووشو آقایان استان هرمزگان در دو بخش تالو و ساندا با قهرمانی تیم ووشو حد دریا پایان یافت.
کد خبر: ۶۹۳۲۱۰
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰ 20 December 2018

«حد دریا» مقتدرانه قهرمان شد / جدال دیدنی ووشوکاران در خانه ووشو

به گزارش تابناک هرمزگان، رقابت‌های سبک خواءچوان ووشو آقایان استان هرمزگان در دو بخش تالو و ساندا به مدت دو روز در محل خانه ووشو بندرعباس برگزار شد.

این رقابت‌ها در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به میزبانی خانه ووشو بندرعباس برگزار شد که در نهایت تیم ووشو حد دریا بندرعباس قهرمان شد و باشگاه خانه تلاش بندرعباس و شهدا بیکاه رودان به ترتیب دوم و سوم شدند.

این پیکارها با 203 ووشوکار از شهرستانهای بندرعباس، رودان، میناب، قشم، بندرلنگه، سیریک با حضور امیر اوجاقی سرمربی تیم ملی ووشو جوانان جمهوری اسلامی ایران در بندرعباس برگزار شد.

نفرات برتر رقابت هاى سبك خواءچوان ووشو استان هرمزگان در دو بخش تالو و ساندا به شرح ذيل اعلام شد:

▪️نفرات برتر سانداى نونهالان؛

▫️گروه وزنى ١٨- كيلوگرم:
➖اول: اهورا رستمى
➖دوم: پرهام سلجوقى

▫️گروه وزنى ٢٢- كيلوگرم:
➖اول: محمدحسين اخلاصى
➖دوم: اميرحسين زارعى
➖سوم مشترك: محمدصدرا جهان ديده و مهدى نوشادى

▫️گروه وزنى ٢٤- كيلوگرم:
➖اول: محمد حسين آهنج
➖دوم: ابوالفضل درويش نيا
➖سوم مشترك: محمدمهدى صادقى و بهداد بهرامى

▫️گروه وزنى ٢٧- كيلوگرم:
➖اول: متين ميرزاده
➖دوم: شايان نوشادى
➖سوم مشترك: عبدالكريم صالحى و على اكبر صالحى

▫️گروه وزنى ٣٠- كيلوگرم:
➖اول: حميدرضا جنتى
➖دوم: نيما رستمى
➖سوم مشترك: اميرمحمد نكويى و محمدمهدى رمضانى

▫️گروه وزنى ٣٣- كيلوگرم:
➖اول: طاها متاجى
➖دوم: اميرعلى فخارى
➖سوم مشترك: ابراهيم پورمحمد و ايليا ضميرى

▫️گروه وزنى ٣٦- كيلوگرم:
➖اول: اميرمحمد شهريارى
➖دوم: اميرپارسا درويش نيا
➖سوم مشترك: مهدى اميرى و آرمان محرمى

▫️گروه وزنى ٤٥- كيلوگرم:
➖اول: ارشيا صيد مرادى
➖دوم: يوسف زارعى

▫️گروه وزنى ٧٥+ كيلوگرم:
➖اول: عليرضا درويشى
➖دوم: محمدجواد غفوري

▪️نفرات برتر سانداى نوجوانان؛

▫️گروه وزنى ٣٩- كيلوگرم:
➖اول: امين حيادرى
➖دوم: امير پريده
➖سوم مشترك: عليرضا تقى نژاد و منصور شبانى

▫️گروه وزنى ٤٢- كيلوگرم:
➖اول: اشكان مرادى
➖دوم: اميرحسين ارزشى
➖سوم مشترك: محمدامين دريايى و حسين وفايى

▫️گروه وزنى ٤٥- كيلوگرم:
➖اول: ابراهيم عرشى زاده
➖دوم: آرمين ملائى
➖سوم مشترك: مصطفى شيرگل و ارشاد بامدادى

▫️گروه وزنى ٥٢- كيلو گرم:
➖اول: سياوش سلطان
➖دوم: محمد زارعى

▫️گروه وزنى ٥٦- كيلوگرم:
➖اول: مصطفى ملك شاهى
➖دوم: حسين بختيارى
➖سوم مشترك: آرين ميرزاده و اميرحسين نوشادى

▫️گروه وزنى ٦٠- كيلوگرم:
➖اول: آرين نجاتى
➖دوم: عرفان فتحى

▪️نفرات برتر سانداى جوانان؛

▫️گروه وزنى ٤٨- كيلوگرم:
➖اول: محمدعلى اقتداربختيارى
➖دوم: محمد نجفى
➖سوم مشترك: محمدرضا نوشادى و سلمان دست ياركهـن

▫️گروه وزنى ٥٢- كيلوگرم:
➖اول: محمدمنصور دست افكن
➖دوم: اميرحسن پرآور
➖سوم: صدرا محمدى

▫️گروه وزنى ٥٦- كيلو گرم:
➖اول: كاروان عليزاده
➖دوم: اميرحسين زمانى
➖سوم مشترک: مهدى نوشادى و اميرحسين صادقى

▫️گروه وزنى ٦٠- كيلوگرم:
➖اول: افشين كنارى زاده
➖دوم: ابراهيم اسلامجو
➖سوم مشترك: محمد تركى و محمد ربيعى

▫️گروه وزنى ٦٥- كيلوگرم:
➖اول: مهدى آشورى
➖دوم: بنيامين بهرامى

▪️نفرات برتر سانداى بزرگسالان؛

▫️گروه وزنى ٦٠- كيلوگرم:
➖اول: پويا خاورى
➖دوم: سيد امير حسينى
➖سوم مشترك: سالار الماسى و جابر ناصرى بازيارى

▫️گروه وزنى ٨٠- كيلوگرم:
➖اول: مهدى لارى زاده
➖دوم: اميرحسين اخلاصى

▫️گروه وزنى ٨٥- كيلوگرم:
➖اول: اميرحسين ذاكرى
➖دوم: سجاد اخلاصى
➖سوم: اميد غلامى

▫️گروه وزنى ٩٠- كيلوگرم:
➖اول: محمود آقايى
➖دوم: محمدمحبوب لاى زال

▪️نفرات برتر تالوى نونهالان؛

▫️فرم چوان شو دى ئى جوخه:
➖اول: آرتين كمالى
➖دوم: يوناسب جهانگيرى

▫️فرم چوان شو دى آر جوخه:
➖اول: طاها بهرامى
➖دوم: على طبسى
➖سوم: آرميا نيك پى

▫️فرم چوان شو دى سن جوخه:
➖اول: محمد عليزاده
➖دوم: محمدطاها رستم پور
➖سوم: محمدياسين رستم پور

▫️فرم چوان شو دى سو جوخه:
➖اول: اميرعباس خالقى
➖دوم: مهدى قنبرى
➖سوم: على تركى زاده

▫️فرم چوان شو دى وو جوخه:
➖اول: على رستمى
➖دوم: پرهام پورنجفى

▫️فرم چوجى سن لو:
➖اول: اميرحسين باقرزاده
➖دوم: آرين سالارى
➖سوم: اميرعلى ركن الدينى

▫️فرم دائوشو:
➖اول: اميرعلى پورمرادى
➖دوم: على شريفى
➖سوم: ابراهيم چراغ پور

▫️فرم سنتى دست:
➖اول: اميرحسين شريفى
➖دوم: حميدرضا سلمانى
➖سوم: ميلاد صالحى

▫️فرم جين شو:
➖اول: آرين سالارى
➖دوم: اميرعلى ركن الدينى

▫️فرم گروهى دوئلين:
➖اول: حميد زمانى و جاسم زمانى و اسماعيل حسن صفات
➖دوم: حميدرضا ارچين و عليرضا ارچين و جواد ستوده فر

▪️نفرات برتر تالوى نوجوانان؛

▫️فرم استاندارد چانگ چوان:
➖اول: اميرمحمد آذرنگ
➖دوم: اميرحسين چرزه
➖سوم: محمدصدرا رستمى

▫️فرم سنتى دست:
➖اول: حميدرضا سلمانى
➖دوم: اميرحسين شريفى
➖سوم: ميلاد صالحى

▫️فرم استاندارد دائوشو:
➖اول: محمدمهدى صفت زاده
➖دوم: اميرحسين چرزه

▫️فرم استاندارد جين شو:
➖اول: عرفان شريفى
➖دوم: على شريفى

▫️فرم استاندارد نن چوان:
➖اول: حميد زمانى
➖دوم: اسماعيل حسن صفات

▫️فرم استاندارد چيانگ شو:
➖اول: اميرمحمد آذرنگ
➖دوم: اميرحسين باقرزاده

▫️فرم استاندارد نن دائو:
➖اول: بنيامين تنى
➖دوم: يوسف زارعى

▫️فرم استاندارد نن گوئن:
➖اول: على شريفى
➖دوم: ابراهيم چراغ پور
➖سوم: پوريا تاراس نيا
انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار