در راستای تحقق اهداف برنامه اجرایی دستگاه قضایی استان هرمزگان و به منظور توجه ویژه به حقوق شهروندی ، حجت الاسلام والمسلمین اکبری رئیس کل دادگستری استان از مجتمع شهید بهشتی بندرعباس بازدید کرد.
کد خبر: ۶۹۲۴۴۱
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۰ 18 December 2018

به گزارش تابناک هرمزگان، در راستای تحقق اهداف برنامه اجرایی دستگاه قضایی استان هرمزگان و به منظور توجه ویژه به حقوق شهروندی ، حجت الاسلام والمسلمین اکبری رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در جریان بازدید سرزده از مجتمع شهید بهشتی بندرعباس، ضمن مشاهده روند رسیدگی‌ها در شعب مختلف این مجتمع، از سوی مسئولین  مربوطه در جریان نحوه رسیدگی و آمار ورودی و موجودی پرونده‌ها در این مجتمع قرار گرفت.

حجت الاسلام و المسلمین اکبری، در جریان این بازدید، خاطر نشان کرد: یکی از برنامه‌های راهبردی دادگستری کل استان هرمزگان، اقدام در جهت کاهش زمان رسیدگی به پرونده‌ها می‌باشد که در همین راستا با توجه به استفاده از فناوری‌های نوین چون سامانه مدیریت پرونده‌ها (سمپ) و ابلاغ اوراق قضایی به صورت الکترونیک ، میانگین وقت رسیدگی به پرونده‌ها کاهش یافته است.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در ادامه افزود: بهبود وضعیت خدمت رسانی و تسهیل مراجعات مردم به واحدهای قضایی نیز به عنوان گامی مؤثر در جهت تحقق عدالت آسان و تکریم ارباب رجوع در زمره مهمترین اهداف و برنامه‌های دادگستری کل استان هرمزگان قرار دارد.

شایان ذکر است: حجت الاسلام و المسلمین اکبری در جریان این بازدید با حضور در شعب مختلف حقوقی، خانواده و اجرای احکام مستقر در مجتمع شهید بهشتی بندرعباس از نزدیک بر حُسن انجام امور، نظارت و از تلاشهای انجام شده از سوی مسئولین و کارکنان این مجتمع قضایی تقدیر کرد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین با برخی از مراجعین مجتمع شهید بهشتی بندرعباس از نزدیک دیدار و گفتگو نمود و پس از استماع مطالبات شهروندان، دستورات لازم را به منظور رسیدگی به درخواستهای مطرح شده صادر کرد.


انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار