نشست صمیمی جامعه هتلداران استان هرمزگان با حضور رضا برومند مدیر کل میراث فرهنگی، فائقه اتابک معاون گردشگری و جمعی از هتلداران برگزار شد.
کد خبر: ۶۷۵۰۰۰
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۷ 31 October 2018

به گزارش تابناک هرمزگان، در این نشست به بیان و بررسی مشکلات موجود جامعه هتلداران از جمله اسکان در واحدهای غیر مجاز، استانداردسازی کیفیت خدمات گردشگری، نوسازی و بهسازی، نرخ‌گذاری و همچنین راهکارهای حل و توسعه صنعت هتلداری استان پرداختند.

رضا برومند مدیر کل میراث فرهنگی هرمزگان با اشاره به اینکه در جهت حل مشکلات و رکود هتل‌ها باید خلاق بود افزود: خلاقیت راه حلی برای برون رفت از این مشکلات و کم کردن هزینه ها جهت افزایش درآمد است.

وی افزود: برای رونق هتل‌های هرمزگان برنامه‌های مختلفی را در نظر داریم که برگزاری نمایشگاه‌های مختلف یکی از این برنامه‌ها می‌باشد.

مدیر کل میراث فرهنگی هرمزگان ادامه داد: همچنین با همکاری دستگاه‌های مرتبط با حوزه فرهنگ، قصد داریم شب‌های فرهنگی شهرستان‌ها را در مرکز استان برگزار نماییم.

وی با اشاره به اینکه باید رویکرد مسافر را به گردشگری تغییر دهیم، افزود: با استفاده از بخش خصوصی باید ماهیت های موجود را تغییر دهیم.

برومند در بخش دیگری از سخنان با اشاره به اینکه در تمام دنیا بحث خانه مسافر وجود دارد، افزود: برای ساماندهی وضع موجود مجوزی برای خانه مسافر جدید صادر نمی‌شود.
انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار