گزارش تصویری؛
معاون اول قوه قضائیه گفت: ما همه مسلمان و مقید به احکام دینی هستیم نباید ورود بانوان به ورزشگاه‌ها خدایی نکرده موجب زیرپا گذاشتن ارزش‌های دینی و ارزشهای ملی شود.
کد خبر: ۶۶۹۵۵۳
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۹ 18 October 2018

به گزارش تابناک هرمزگان، حجت الاسلام غلامحسین محسنی‌اژه‌ای گفت: کارهای خوبی توسط استاندار هرمزگان در حال پیگیری است و موفقیت‌های خوبی هم در این مدت داشته و امیدوارم با هماهنگی همه دستگاه‌ها آنچه امروز به نفع کشور و مردم است به‌ خصوص در این شرایط در جهت مسائل مربوط به اشتغال، تولید داخلی، توسعه استان هرمزگان و رفاه مردم توفیقات بیشتری حاصل شود.

معاون اول قوه قضاییه در مورد اینکه دشمن می‌خواهد معیشت مردم را تحت‌ فشار قرار دهد گفت: یکی از وظایف مهم سیستم امنیتی، اطلاعاتی، دستگاه قضایی و دستگاه‌های اجرایی مقابله با هر نوع فساد و امر خلاف قانون است، مردم در این رابطه مثل همیشه باید همکاری کنند، امروز دشمن می‌خواهد که معیشت مردم را تحت‌ فشار قرار دهد و بر عکس ما باید کاری کنیم که مردم در رفاه بیشتری باشند و بنابراین پرونده‌های مختلفی در این خصوص تشکیل می‌شود.

حجت‌الاسلام‌ محسنی‌اژه‌ای با اشاره به اینکه محاکم به شکل علنی برگزار شود در ادامه افزود: هر کس اتهامش روشن و جرمش در دادگاه مشخص شد سریعاً احکام در خصوص این افراد اجرا شود و اگر مواردی باشد که ضرورت داشته باشد برای بازدارندگی بیشتر احکام علنی اجرا شود این اتفاق با هماهنگی استانداری و شورای تأمین استان انجام شود.

وی با اشاره به اینکه در این جلسه تأکید شد از همه ظرفیت‌ها و کمک مردم برای مقابله با فساد، قاچاق و مبارزه با کسانی که در نظام اقتصادی و ارزی ما اخلال می‌کنند، استفاده شود، بیان داشت: پرونده‌هایی در خصوص تخلفاتی که در گمرک صورت گرفته در دست داریم که برخی از آن‌ها احکامشان هم صادر شده است، اکنون نیز پرونده‌هایی در دست بررسی وجود دارد، برخی پرونده‌های استان هرمزگان در دادگاه‌های ویژه‌ای که اخیراً تشکیل شده در تهران رسیدگی می‌شود.

حجت‌الاسلام‌ محسنی اژه‌ای با اشاره به اینکه در خصوص مسئله ورود غیرقانونی خودروها پرونده‌هایی تشکیل شده است، ادامه داد: در این زمینه برخی عناصر گمرک و همچنین مالکین این خودروها تحت تعقیب قرار گرفته‌اند و این پرونده‌ها در حال رسیدگی هستند.

وی با بیان اینکه همه ما مسلمان و مقید به احکام دینی هستیم و باید از هر چیزی که موجب زیر پا گذاشتن ارزش‌های دینی و ملی شود اجتناب کنیم، ابراز کرد: سخنان دادستان کل کشور در خصوص عدم ورود بانوان به ورزشگاه‌ها نیز در همین راستا بوده است.

معاون اول قوه قضاییه در خصوص آخرین وضعیت بازداشت فعالان زیست‌محیطی بیان کرد: هنوز پرونده این افراد به دادگاه نرفته اما در شرف رفتن به دادگاه است و نه‌ فقط در این خصوص بلکه نسبت به همه پرونده‌ها تأکید می‌کنیم که قضات هر چه سریع‌تر پرونده‌ها را تکمیل کنند.
انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار