حوزه راهداری در انجام امورات جاده‌ای جهت ایمنی راه‌ها باید یک قدم جلوتر باشد تا بتوانیم وضعیت بهتری برای محورها در استان ایجاد کنیم.
کد خبر: ۶۶۸۱۴۰
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۰ 15 October 2018

به گزارش تابناک هرمزگان، میرداد میردادی گفت: جلسه اتاق فکر با هدف بهبود وضعیت راهداری، بررسی راه‌ها و رفع نقاط حادثه خیز با مشارکت فعالانه همکاران در تبیین و پشتیبانی فکری در حوزه معاون راهداری تشکیل شد.

معاون راهداری در این جلسه گفت: حوزه راهداری در انجام امورات جاده‌ای جهت ایمنی راه‌ها باید یک قدم جلوتر باشد تا بتوانیم وضعیت بهتری برای محورها در استان ایجاد کنیم.

وی افزود: ارتقاء هر چه بیشتر سطح جایگاه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان نیازمند بهره‌گیری مناسب از توان فکری و مشارکت فعالانه همکاران برای رفع چالش‌ها و معظلات موجود در حوزه راهداری است.

میردادی خاطرنشان کرد: با توجه به در پیش بودن فصل بارندگی و نزولات آسمانی انجام امورات محوله راهداری از اهمیت زیادی برخوردار است و تأکید کرد همکاران با آمادگی کامل به استقبال فصل بارندگی بروند.

وی در ادامه تأکید کرد: هر چه سریعتر عملیات تنقیه و لایروبی همه پل‌های بزرگ و کوچک استان به اتمام برسد تا در صورت بارش‌های شدید و سیلابی شدن رودخانه امکان تخلیه سریع سیلاب‌ها در بستر رودخانه‌ها فراهم شود.

گفتنی است در پایان این جلسه مصوبات جمع‌بندی و اجرای آن در دستور کار راهداری قرار گرفت که یکی از مصوبات این نشست تشکیل کمیته فنی، پیگیری و اجرایی پیگیری امورات راهداری در خصوص رفع هر چه سریعتر مشکلات جاده‌ای بود که مقرر شد هر ماه این جلسه برگزار شود.
انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار