دست اندرکاران صنعت حمل و نقل فراخوان و آمادگی مقابله با مشکلات احتمالی را داشته باشند. و نگاه ویژه‌ای به آسیب‌های احتمالی در مورد مشکلات بیان شده رانندگان در خصوص لاستیک و در همین جا اعلام می‌کنم که نیروی‌انتظامی با تمام قدرت با افراد متخلف که رانندگان زحمتکش را تشویق به هرج و مرج و قانون‌گریزی می‌کنند برخورد جدی خواهیم داشت.
کد خبر: ۶۶۷۷۱۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۶ 14 October 2018

به گزارش تابناک هرمزگان، داریوش باقرجوان مدیر کل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان، باتفاق هیئت همراه  نشستی جهت گرامیداشت هفته ناجا و این حافظان امنیت دیدار و گفتگو نمود.

در این نشست سردار ملکی عنوان کرد: بهترین استان از نظر امنیت جاده‌ها استان هرمزگان می‌باشدکه این امر بیانگر تعامل و همدلی نیروی انتظامی با راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان محقق گردیده است که با این پیشبرد استان موجب ثبت کارنامه خوبی در بین استانهای کشور شده است.

وی اظهار داشت: دست اندرکاران صنعت حمل و نقل فراخوان و آمادگی مقابله با مشکلات احتمالی را داشته باشند. و نگاه ویژه‌ای به آسیب‌های احتمالی در مورد مشکلات بیان شده رانندگان در خصوص لاستیک و در همین جا اعلام می‌کنم که نیروی‌انتظامی با تمام قدرت با افراد متخلف که رانندگان زحمتکش را تشویق به هرج و مرج و قانون‌گریزی می‌کنند برخورد جدی خواهیم داشت.

سردار ملکی  فرمانده انتظامی استان در این نشست عنوان کرد همیشه در حوزه راه‌ها گشت انتظامی حضور خوبی داشته و بطور جد به وظایف خود که حفظ امنیت جاده‌ها می‌باشد عمل خواهد کرد.

وی به مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان هرمزگان اطمینان خاطر داد که خادمان نیروی انتظامی را از خود بدانند زیرا این سبز پوشان همیشه در کنار خانواده بزرگ راهداری و حمل و نقل جاده ای استان  به خدمت خواند پرداخت.

در ادامه باقرجوان مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هفته ناجا را تبریک و از سرهنگ اسفندانی فرمانده قرارگاه پلیس راه بدلیل ایجاد امنیت توسط سفید پوشان که امنیت بسزایی را در بحث ایمنی با امکانات کم و اثربخشی زیاد در جاده ها استان در این مدت با تعامل خوبی با این اداره کل داشته اند تقدیر و تشکر کرد.

سرهنگ اسفندانی فرمانده پلیس راه استان درادامه گفت: اگر همکاری و همیاری راهداری و حمل و نقل نباشد پلیس راه به هیچ وجه نمی‌تواند کاری را پیش ببرد.

وی در ادامه گفت جا دارد برای مردمی که لایق و شایسته خدمت هستند وقت بیشتری گذاشته شود و در بحث هوشمند سازی جاده‌ها با تعامل و همدلی راهداری و پلیس راه دست به دست هم به ارائه خدمت در جاده‌ها بپردازند تا بتوانند شاهد کاهش تلفات در جاده‌ها و نقش آفرینی بسزایی در نجات هم وطنان خونگرم و عزیز داشته باشند.
انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار