رئیس کل دادگستری استان هرمزگان خبرداد:
تابناک هرمزگان- رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از صدور رأی پرونده قاچاق 68 کانتینر باتری به عنوان یکی از پرونده‌های مهم فساد اقتصادی در استان هرمزگان خبر داد.
کد خبر: ۶۶۴۱۵۶
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۲ 06 October 2018

به گزارش تابناک هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین اکبری رئیس کل دادگستری استان هرمزگان ضمن تأکید بر ، برخورد قاطع و بدون اغماض با مفاسد اقتصادی به عنوان سیاست راهبردی دستگاه قضایی استان هرمزگان اعلام کرد: رأی پرونده 68 کانتینر باتری قاچاق به عنوان یکی از پرونده‌های مهم فساد اقتصادی در استان هرمزگان از سوی شعبه دادگاه انقلاب شهرستان بندرعباس صادر شد.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری در تشریح جزئیات این پرونده اظهار داشت: به موضوع قاچاق 68 کانتینر باتری توسط 9 نفر از متهمین به اسامی اختصاری ( الف – ی) ، (م - پ)،( گ-ن) (ر-ش) ،( ح_ن) ،(ع_الف)،(ع-ک)،(ع-ع) و (ص –خ) در شعبه دادگاه انقلاب اسلامی شهرستان بندرعباس رسیدگی شد و پس از تکمیل روند تحقیقات و طی مراحل دادرسی به صدور رأی محکومیت منجرگردید.

وی تصریح کرد: بر اساس دادنامه صادره از دادگاه انقلاب بندرعباس متهمین این پرونده فساد اقتصادی در مجموع به تحمل 2 سال و شش ماه حبس تعزیری و پرداخت بیش از 75 میلیارد تومان جزای نقدی محکوم شدند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین یادآور شد: متهمین ردیف‌های اول تا چهارم نیز با توجه به میزان و دفعات قاچاق به عنوان مجازات تکمیلی به محرومیت از تأسیس شرکت، عضویت در هیأت مدیره، مدیر عاملی، دریافت کارت بازرگانی و همچنین فعالیت در امر کارگزاری و ترخیص کاری امور گمرکی محکوم گردیدند.
انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار