تابناک هرمزگان- هفتادمین جلسه شورای شهر با دستور کارانتخاب اعضای کمیسیون ها و انتخاب خزانه دار برگزار شد.
کد خبر: ۶۵۲۳۲۳
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹ 07 September 2018
 به گزارش تابناک هرمزگان، رأی گیری برای تعیین کمیسیون عمران شورای شهر بندرعباس

جهانبخش، آرامش، بواشه، عامری،امیری، بلارک و باوقار جهت حضور در کمیسیون عمران اعلام آمادگی کردند و در نهایت آرامش و امیری هرکدام با 10 رای و بواشه با 9، بلارک با 8 و جهانبخش با 7 رای به عنوان اعضای این کمیسیون انتخاب شدند.

رای گیری برای کمیسیون خدمات شهری شورای شهر بندرعباس

 

عسکری زاده، آرامش، جراره، امیری، بلارک، سالاری و باوقار جهت حضور در کمیسیون خدمات شهری اعلام آمادگی کردند و در نهایت عسکری زاده با 10، سالاری با 9، آرامش با 8، امیری و باوقار هرکدام با 7 رای به عنوان اعضای این کمیسیون انتخاب شدند.

رأی گیری برای کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای شهر بندرعباس

 

آرامش، بواشه، امیری، سالاری، باوقار و جراره جهت حضور در کمیسیون فرهنگی ورزشی اعلام آمادی کردند که در نهایت بواشه،امیری،سالاری و جراره هرکدام با 9 رای و عامری با 8 رای به عنوان اعضای این کمیسیون انتخاب شدند.

رأی گیری برای کمیسیون حقوقی شورای شهر بندرعباس

 

در این کمیسیون به علت کاندید شدن 5 نفر بدون رای گیری جهانبخش، عسکری زاده، عامری،جراره و دانش به عنوان اعضای این کمیسیون انتخاب شدند.

رأی گیری برای کمیسیون بودجه شورای شهر بندرعباس

 

در این کمیسیون نیز به علت کاندید شدن 5 عضو بدون رای گیری عسکری زاده ، آرامش ، عامری ، سالاری و بلارک به عنوان اعضای این کمیسیون انتخاب شدند.

رأی گیری برای کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر بندرعباس

 

جهانبخش، عسکری زاده، آرامش، بواشه، عامری، بلارک و باوقار جهت عضویت در این کمیسیون اعلام آمادگی کردند که در نهایت بلارک با 10، آرامش و بواشه هرکدام با 9 ، عسکری زاده با 6 و عامری با 5 رای به عنوان اعضای این کمیسیون انتخاب شدند.

رأی گیری برای خزانه دار شورای شهر بندرعباس به مدت 2 سال

 

اسماعیل بواشه با احراز 9 رای به عنوان خزانه دار شورای شهر بندرعباس به مدت دو سال انتخاب شد.


انتهای پیام/خبرنگارموج

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار