فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از شناسایی و انهدام یک باند از قاچاقچیان خارجی سوخت و کشف محموله‌های سوختی قاچاق در مرز‌های آبی هرمزگان خبر داد.
کد خبر: ۵۹۰۷۸۰
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵ 15 April 2018

به گزارش تابناک : سرهنگ علی اصغر خرم روی فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از بندرعباس،گفت: قاچاقچیان خارجی سوخت در مرز‌های آبی هرمزگان شناسایی و منهدم شد.

وی افزود: از این باند ۲۰۰ هزارلیتر سوخت قاچاق کشف و ضبط شد.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتی، مراقبت‌های ویژه و فعالیت بی وقفه مرزبانان شهرستان قشم یک باند از قاچاقچیان سوخت که به صورت کلان اقدام به قاچاق می‌کردند را شناسایی و تحت نظر اطلاعاتی قرار دادند و دریک عملیات سریع و غافلگیرانه محموله‌های سوخت قاچاق در سواحل آب‌های قشم شناسایی و توقیف شد.

سرهنگ علی اصغر خرم روی افزود:در این عملیات دو فروند شناور نفت کش خارجی توقیف و ۲۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش ۸۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال نیز کشف شد.

وی گفت:در این رابطه ۲۳ نفر متهم تبعه کشور هندوستان دستگیر و اقدامات قانونی از طریق مراجع قضائی به صورت ویژه در حال پیگیری است.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان افزود:دریابانی هرمزگان با عزم جدی خود برای مبارزه با پدیده سازمان یافته قاچاق، اجازه هیچگونه فعالیت سودجویانه را در مناطق ساحلی و دریایی استان هرمزگان را نخواهد داد.

 

 

 

منبع : رکنا 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار