مدیرکل ثبت احوال هرمزگان گفت: ازمجموع481 هزار و 424 کارت ملی هوشمند صادرشده برای شهروندان این استان ، 50هزارو 755کارت درمخازن نگهداری این اداره انباشت شده است.
کد خبر: ۴۶۱۵۸۷
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۲ 17 July 2017
به گزارش تابناک : فرزاد افشاری نژاد دوشنبه درگفت وگوبا خبرنگاران افزود: این افراد پس از تکمیل پرونده وصدور کارت از آغاز طرح تعویض کارت ملی هوشمند تاکنون برای دریافت آن به اداره های ثبت احوال شهرستانها و دفترهای طرف قرارداداد این اداره درهرمزگان مراجعه نکرده اند.
وی با تاکید بر مراجعه به موقع مردم برای دریافت کارت های ملی هوشمند به ثبت احوال ، دفترهای پیشخوان دولت واداره های پست ، ادامه داد: ازکارت های صادر شده 421هزارو977مورد آن به متقاضیان تحویل شده است.
مدیرکل ثبت احوال هرمزگان اظهارداشت : هم اکنون برای 38 درصد از جمعیت یک میلیون و 247 هزار نفری بالای 15 سال استان کارت هوشمند ملی صادر شده است.
افشاری نژاد تصریح کرد: 514 هزار و 568 درخواست کارت هوشمند ملی در دفاتر پستی، دفاتر پیشخوان و اداره های شهرستانی ثبت احوال استان از ابتدای اجرای این طرح تا کنون به ثبت رسیده است.
150 ایستگاه کاری خدمات مرتبط با کارت ملی هوشمند در استان شامل 24 ایستگاه در اداره های پست، 70 ایستگاه در دفاتر پیشخوان دولت و 56 ایستگاه در اداره های شهرستانی ثبت احوال تجهیز و فعال شده است.

منبع : ایرنا 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: