استاندار هرمزگان در دیدار مدیر صندوق بازنشستگی استان و جمعی از بازنشستگان گفت:مدیران و کارکنان ادارات دولتی ملزم به تکریم بازنشستگان هستند
کد خبر: ۱۰۵۸۲۵۵
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۵ 25 July 2022

به گزارش تابناک هرمزگان، مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان در دیدار مدیر صندوق بازنشستگی استان و جمعی از بازنشستگان اظهار داشت: مشکلات در حوزه بازنشستگان بیشتر مباحث ملی است که بایستی درخواست‌ها را از طریق کشور پیگیری کنیم.

 

وی افزود: ما در استان یک طرح به اسم مردمی کردن و مولد سازی امکانات دولتی داریم که در این طرح به ویژه در حوزه استفاده از امکانات ورزشی می‌توانیم خدمات خوبی در اختیار بازنشستگان قرار دهیم. 

 

استاندار هرمزگان گفت: تکریم بازنشستگان باید در اولویت دستگاه‌های اجرایی باشد و در این زمینه همه مدیران برای تکریم بازنشستگان ملزم هستند. 

 

وی با اشاره به تجربیات غنی بازنشستگان، تصریح کرد: بازنشستگان ایده‌ها و طرح‌هایی که می‌تواند به مدیریت بهتر استان کمک کند را با ما در میان بگذارند و قطعا از تجربیات و ایده‌های ارسال شده استفاده خواهد شد. 

 

مهندس دوستی با اشاره به نگرانی‌های اقتصادی بازنشستگان استان گفت: بازنشستگان استان اگر بتوانند تعاونی تشکیل دهند ما زمین و تسهیلات در اختیار آنها قرار خواهیم داد تا در حوزه طرح‌های گلخانه‌ای و ایجاد مزارع پرورش میگو یا پرورش ماهی در قفس فعالیت کنند. 

 

وی افزود: در این زمینه همکاری لازم را خواهیم داشت و مجوزهای لازم را نیز به سرعت برای بازنشستگان و تعاونی تشکیل شده صادر خواهیم کرد. 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار