تابناک-رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس گفت: ساعت ۷:۱۶ بامداد چهارشنبه ۲۹ تیر، مرکز ۱۲۵ آتش نشانی، خبر سقوط فردی در چاله آسانسور دریافت کردیم.
کد خبر: ۱۰۵۷۲۶۳
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۶ 20 July 2022

به گزارش تابناک هرمزگان محمد امین لیاقت تشریح کرد: ساعت ۷:۱۶ بامداد چهارشنبه ۲۹ تیر، مرکز ۱۲۵ آتش نشانی، خبر سقوط فردی در چاله آسانسور دریافت کردیم.

 

وی با بیان اینکه حادثه در ساختمان مسکونی در بن بست طراوت نایبند شمالی رخ داده است، ادامه داد: بر اثر نقص فنی کابین آسانسور در طبقه سوم ساختمان گیر می کند. به دلایلی که هنوز مشخص نیست یکی از ساکنان در چاهک آسانسور سقوط می کند که متاسفانه بر اثر شدت جراحات در دم جان می بازد.

 

این مقام مسئول افزود: به محض اطلاع از وقوع  سانحه تیم نجات آتش نشانی از ایستگاه شماره ۱ به محل اعزام شده و عملیات انتقال حادثه دیده به سطح انجام می شود.

 

لیاقت از شهروندان خواست به هنگام گیر کردن در آسانسور خونسردی خود را حفظ کرده و بدانید تا زمانی که خودسرانه اقدام به خروج نکنید در امان خواهید بود. آژیر کابین را به صدا در آورید، سپس با شماره شرکت که درون آسانسور درج شده تماس گرفته شود. اگر به هر دلیل موفق به دریافت کمک نشدید با ۱۲۵ آتش نشانی ارتباط برقرار کرده تا امدادگران برای نجات اقدام کنند.

 

وی تاکید کرد: برای سرویس و نگهداری با شرکت‌های مجاز که مورد تأیید انجمن آسانسور هستند، قرارداد بسته شود.

 

انتهای پیام/

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار