تابناک-رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان از توزیع ۵۳ تن مرغ در بازار استان خبر داد و گفت: استان هرمزگان مشکلی در تامین مرغ مصرفی ندارد.
کد خبر: ۱۰۴۴۵۱۰
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۸ 14 May 2022

به گزارش تابناک هرمزگان با آغاز طرح جدید دولت و آزادسازی قیمت‌ها، برخی نگرانی‌ها از کمبود احتمالی برخی کالاهای اساسی در بازار استان هرمزگان به وجود آمد. 

 

در چند روز فروشگاه‌های استان با کمبود روغن مواجه بودند که البته با تامین و توزیع به موقع این کالا، مشکل تامین روغن استان حل شد و روز گذشته نیز مسئولان جهاد کشاورزی شهرستان بندرعباس از کارخانه تولید روغن بازدید و عملکرد تولید در این کارخانه را بررسی کردند. 

 

یکی دیگر از اقلام اساسی که نیاز زیادی به آن در بازار احساس می‌شود و مردم نگران بودند شاید با آزادسازی قیمت‌ها شاهد کمبود آن در بازار باشیم مرغ و گوشت است که روز گذشته اعلام شد بیش از هزار تن مرغ و 300 تن گوشت در استان ذخیره‌سازی صورت گرفته است. 

 

در مورد تولید مرغ نیز نگرانی در سطح استان وجود ندارد رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم بر تامین نیاز بازار استان به مرغ تاکید کرد.

 

عباس مویدی گفت: تولید و کشتار مرغ به صورت دائمی در حال انجام است و نگرانی از بابت کمبود این کالا در بازار نداریم. 

وی افزود: برای روز جمعه با کشتار خارج از تعطیلی کشتارگاه‌های استان مقدار 53 تن مرغ کشتار و بین شهرستان‌های استان توزیع شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: نیاز استان به مرغ در اوج مصرف 110 تن است و هم اکنون آرامش کامل بر بازار حاکم است و مرغ به وفور در مغازه‌ها موجود است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار