تابناک-دادستان مرکز استان هرمزگان از پارکینگ وسائل نقلیه توقیف و ضبط شده در پرونده های مواد مخدر در بندرعباس بازدید کرد.
کد خبر: ۱۰۱۲۵۰۵
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۵ 29 November 2021

به گزارش خبرنگار تابناک هرمزگان،دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان در راستای اجرای دستور رئیس قوه قضائیه برای تسریع در تعیین تکلیف وسائل نقلیه توقیف و یا ضبط شده در پرونده‌های مواد مخدر از پارکینگ این وسائل نقلیه در بندرعباس بازدید کرد. 

 

 مجتبی قهرمانی در جریان این بازدید اظهار داشت: امسال حدود ۷۵۰ دستگاه فروش داشته ایم و هیچ خودروی ورودی قبل از سال ۹۸ در پارکینگ وجود ندارد. 

 

وی در ادامه افزود: همه ورودی های مربوط به سال ۹۷ و قبل از آن تعیین تکلیف شده اند و به زودی ۱۷۰ دستگاه خودروی مصادره ای را نیز به مزایده می گذاریم.

 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان تصریح کرد: در مزایده ماه گذشته با یک برنامه ریزی ویژه حدود ۵۴۰ دستگاه از خودروهای ضبط شده در پرونده‌های مواد مخدر به فروش رسیده است.

 

گفتنی است؛ رئیس قوه قضائیه در دستوری خطاب به دادستان کل کشور برای تسریع در تعیین تکلیف وسائل نقلیه توقیف و یا ضبط شده در پرونده‌های مواد مخدر از وی خواسته بود تا از طریق دادستان‌ها از محل نگهداری خودرو‌ها بازدید به عمل آید و ضمن تسریع در تعیین تکلیف نهایی آنها، گزارش اقدامات صورت گرفته نیز ارائه گردد. 

 

انتهای پیام /

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار