تابناک-جلسه هماهنگی هفتمین یادواره شهدای ورزشکار استان با حضور سردار امیری جانشین فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام ، امیاری مدیر کل ورزش و جوانان استان ، عامری معاون امور جوانان اداره کل ، سرهنگ صالحی رییس بسیج ورزشکاران و هیئت همراه در محل سپاه امام سجاد(ع) برگزار شد.
کد خبر: ۱۰۰۲۴۶۹
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰ 18 October 2021

به گزارش تابناک از هرمزگان مدیرکل ورزش وجوانان استان اظهارداشت:هرچه از مقام شاخص شهداو جانبازان تجلیل شود بازهم کم است و تاهروقت و هرزمانی که زنده هستیم فرهنگ تجلیل ازشهدا باید باشد.

وی افزود :رزمندگان،شهدا و جانبازان ما در شرایط سخت با وجود تمام کمبودها در مقابل دشمن سرسختانه ایستادگی کردندو از کیان این کشور دفاع نمودند ورزمندگان ما با ایمان قوی که به خدا داشتن در 8سال دفاع مقدس از میهن و خاک ایران دفاع کردند و این وظیفه امروز ما است که فرهنگ سازی برای قشر جوان و جوانان کنیم .

امیاری بیان نمود: در تاریخ باید این فداکاری شهدا نوشته شود تا جاودانه بماند.

متولی ورزش وجوانان استان بیان داشت: وظیفه مااست که تجلیل از خانواده شهدای عزیز را داشته باشیم و تجلیل از شهدا جز ء برنامه های شاخص اداره کل ورزش وجوانان است.

جلسه هماهنگی برگزاری هفتمین یادواره شهدای ورزشکار استان برگزارشد

وی بیان داشت: استان هرمزگان بیش از ۲۴۳شهدای ورزشکار دارد که زندگینامه و وصیت نامه هرکدام می توانند الگویی برای جوانان امروز ما باشدو اگر زندگینامه و وصیتنامه و حضورشان را در جبهه ها بررسی کنیم که چه کارها و برنامه هایی در جبهه ها انجام دادند و در چه مسیری بودندقطعا مسیرراه و زندگی ما خواهدبود.


امیاری خاطر نشان کرد: در این مراسم تجلیل از ۲۰ خانواده شهدا از ۱۰جانباز ورزشکار استان نیز انجام خواهد شد که این مراسم پنجشنبه ۲۹مهرماه ساعت۱۸در حسینیه ثارالله باحضور مسئولین استانی و ملی تجلیل برگزار می گرددتجلیل خواهد شد.
درادامه سردار امیری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهارداشت:اداره کل ورزش وجوانان یکی از دستگاههایی است که همیشه یادواره شهدا بخصوص شهدای ورزشکار را برگزار نموده است.
وی با بیان اینکه شهادت در راه خدا ارزشمند و جزو ارزش‌های انقلاب اسلامی است، افزود: خانواده‌های شهدا افتخار نظام هستند و باید همواره جایگاه و حرمت آنان حفظ شودوهمیشه شهدا الگویی برای جامعه و جوانان و ورزشکاران هستند که نمونه آن کشتی گیر شیرازی می باشد که مدال خود را به شهدای گمنام اهدا نمود.
سردار امیری بیان داشت :در همه برنامه های ما باید یاد و خاطره شهدا باشد تا قدردان این شهیدان عزیزمان باشیم.

لازم به ذکر است:از۲۰خانواده شهید ؛۱۰جانبازورزشکار و ۱۰رزمنده ورزشکار در هفتمین یادواره شهدا که پنجشنبه ۲۹مهرماه ساعت۱۸در حسینیه ثارالله باحضور مسئولین استانی و ملی تجلیل برگزار می گرددتجلیل خواهدشد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار